12 tenorów i diva Melanie Goerlitz
Kategorie wydarzenia:
18.03.2020 12 Tenorów & diva 2.jpg

Początek wydarzenia
17:00
Wtorek / 6 października 2020

Lokalizacja wydarzenia
Filharmonia Koszalińska
ul. Piastowska 2, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

12 Tenors & Diva to pierwszy międzynarodowy projekt muzyczny, który powstał w Polsce i jeden z nielicznych na światowym rynku muzycznym Show Business’u, i nie ma sobie równych, zarówno pod względem bogactwa wykonawców, barw, potęgi światowej wokalistyki, jak i poziomu wykonawczego. Producentem programu jest znany od 20 lat światowej publiczności Maestro Woytek Mrozek – producent, dyrygent, kompozytor, aranżer, solista i manager sztuki, artysta o niepodważalnym autorytecie.

Solistom towarzyszy światowej klasy Narodowa Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Lwowskiej INSO, która koncertuje każdego roku w największych salach koncertowych Europy, m.in. w Filharmonii w Berlinie, w Zurychu, w Monachium czy Concertgebouw w Amsterdamie.

Charakterystyczne dla koncertów 12 Tenors & Diva są wirtuozeria wokalu i kolor wielogłosowości, połączony z humorem, dzięki czemu burzą oni stereotypowy obraz klasycznej muzyki wokalnej i instrumentalnej.

W ten magiczny wieczór usłyszymy najsłynniejsze i najpiękniejsze fragmenty operetek, oper, musicali oraz aranżacje utworów współczesnych, rockowych i pop kultury takich, jak ponadczasowa "Granada" Austina Lary, czy też hit Jana Kiepury "Brunetki, blondynki", oklaskiwany na całym świecie przebój grupy Il Divo "Unbrake My Heart", czy też "We Will Rock You" zespołu Queen, przeboje grupy ABBA: "Mamma Mia", "Dancing Queen" oraz ponadczasowe hity Whitney Houston - "All at once" czy "I wanna dance with somebody" , "Hallo" Beyonce czy duet Shallow Bradlayem Cooperem i Lady Gagą z filmu 'Narodziny Gwiazdy" nagrodzony Grammy w 2018 r. i wiele innych muzycznych niespodzianek.

Bilety w cenie 140,00 zł i 125,00 zł do nabycia w kasie Filharmonii Koszalińskiej i na stronie www.kupbilecik.pl.

Miejsce: sala koncertowa Filharmonii Koszalińskiej

Telefon: 943422022

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW: www.filharmoniakoszalinska.pl


Organizator: Filharmonia Koszalińska