Co, gdzie i kiedy w Koszalinie. Z nami kultura jest mile widziana!

 
Spotkanie autorskie z Cezarym Harasimowiczem
Kategorie wydarzenia:
Na zdjęciu: Cezary Harasimowicz

Początek wydarzenia
17:00
Środa / 26 sierpnia 2020

Lokalizacja wydarzenia
Koszalińska Biblioteka Publiczna
pl. Polonii 1, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie


W dniu 26 sierpnia 2020 roku o godz. 17.00 Koszalińska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie z Cezarym Harasimowiczem - pisarzem scenarzystą, aktorem, dramaturgiem. Spotkanie będzie połączone z promocją najnowszej książki autora „Była sobie miłość”.

„Była sobie miłość” jest wariacją na temat słynnej legendy celtyckiej o Tristanie i Izoldzie Jasnowłosej. To historia o najważniejszym uczuciu, które towarzyszy naszemu istnieniu. Kochankowie podróżują w czasie od wczesnego średniowiecza po współczesność, a ich kolejne inkarnacje mają im dać szansę na odkupienie i prawdziwe spełnienie w miłości. Autor umieścił swoich bohaterów m.in. w masońskiej loży i na legendarnej amerykańskiej drodze 66. Pojawią się oni również w renesansowej Wenecji czy w Gdańsku, tuż przed najazdem szwedzkim. „Była sobie miłość” to książka dla tych, którzy lubią opis minionych czasów, przygodę, zwroty akcji czy sceny mrożące krew w żyłach. Czy podróż kochanków przez czas i przestrzeń skończy się szczęśliwie? Jak głosi staroangielska pieśń, która przewija się przez powieść: „Miłość wymaga rzeczy niemożliwych, choć nie tak bardzo niemożliwych, by nie mogło ich żądać serce”.

Ze względu na reżim sanitarny przypominamy Państwu o obowiązku założenia na spotkanie maseczki. Niestety liczba osób uczestniczących w spotkaniu zostanie ograniczona.

Miejsce: Sala kinowo-konferencyjna Koszalińskiej Biblioteki Publicznej, pl. Polonii 1

Telefon: 94 348 15 62


Organizator: Koszalińska Biblioteka Publiczna