Wieczór Sylwestrowy w BTD
Kategorie wydarzenia:

Początek wydarzenia
21:30
Niedziela / 31 grudnia 2017

Lokalizacja wydarzenia
Bałtycki Teatr Dramatyczny
ul. Plac Teatralny 1, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

BTD zaprasza do spędzenia ostatniej nocy tego roku w iście teatralnej atmosferze Zapraszamy Państwa na wieczór z najzabawniejszą komiedią mistrza fars angielskich Ray'a Cooney'a "Matdat"Sztuka opowiada historię taksówkarza-bigamisty, który przez wiele lat wiedzie szczęśliwe życie u boku dwóch kobiet.
Na skutek wypadku, jego tajemnica wychodzi jednak na jaw, co wywołuje lawinę komplikacji.Tego wieczoru spełniamy wszystkie warunki szampańskiej zabawy, humor i wspaniała atmosfera.Program Wiecżóru 20:30-21:30 powitanie gości lampka wina i przekąskami

21:30 Rozpoczęcie spektaklu Mayday
22:30 w przerwie spektaklu bankiet
23:00 Druga częśc spektaklu
24:00 toast noworoczny z zespołem artystycznym na widowni

Mayday

Mayday”,  to jedna z najlepszych komedii autorstwa Ray’a Cooney’a – brytyjskiego komediopisarza, określanego jako mistrza farsy. Sztuka opowiada historię taksówkarza-bigamisty, który przez wiele lat wiedzie szczęśliwe życie u boku dwóch kobiet. Na skutek wypadku, jego tajemnica wychodzi jednak na jaw, co wywołuje lawinę komplikacji. Bohater miota się, usiłując ukryć podwójne życie przed małżonkami, mediami i policją. Znakomity komizm sytuacji fabularnych i języka sprawiają, że „Mayday” od ponad trzydziestu lat rozśmiesza publiczność na całym świecie.


Miejsce: Duża Scena

Telefon: 502341700

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW: www.btd.koszalin.pl


Organizator: Bałtycki Teatr Dramatyczny