39. KFDF Młodzi i Film: Konferencja Canal+ Polska i Studia Munka-SFP. Debata "Supernowi"
Kategorie wydarzenia:
konf.jpg

Początek wydarzenia
14:00 - 16:00
Czwartek / 3 września 2020

Lokalizacja wydarzenia
Centrum Kultury 105
ul. Zwycięstwa 105, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

CANAL+ Polska i Stowarzyszenie Filmowców Polskich – Studio Munka zapraszają na konferencję, podczas której przedstawione zostaną plany współpracy obu instytucji oraz jej dotychczasowe efekty – seria udanych debiutów, już znanych z ekranów lub aktualnie powstających.

Podczas konferencji obie instytucje ogłoszą kolejne filmy: „sześćdziesiątki” i pełnometrażowe fabuły. Przedstawiciele CANAL+ opowiedzą o priorytetach i założeniach programowych, jednocześnie zapraszając młodych twórców do współpracy. Działające przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich Studio Munka ogłosi nową edycję swoich Programów dla Młodych Twórców oraz przedstawi swoje plany na najbliższą przyszłość.

W konferencji udział wezmą: Małgorzata Seck – Wiceprezes ds. programowych CANAL+, Alicja Gancarz – Dyrektor kanałów filmowych CANAL+ oraz Anna Różalska – Dyrektor ds. produkcji oryginalnych i koprodukcji CANAL+, Jacek Bromski – Prezes SFP oraz Jerzy Kapuściński – Dyrektor artystyczny Studia Munka-SFP.

Po zakończeniu Konferencji organizatorzy zapraszają na debatę pt.. „Supernowi”. Debiutanci o naszej rzeczywistości. W dyskusji prowadzonej w gronie krytyków filmowych porozmawiamy o kondycji młodego kina i pokolenia, które właśnie teraz wchodzi na rynek i rozpoczyna prace zawodową.

W rozmowie udział wezmą krytycy i dziennikarze filmowi: Klara Cykorz, Błażej Hrapkowicz, Jakub Majmurek, Adriana Prodeus i Krzysztof Spór.

Rozmowę poprowadzi Max Cegielski.

Wstęp na oba wydarzenia jest wolny, lecz z przyczyn pandemicznych ograniczony do 60 osób. Pozostałe osoby zapraszamy do oglądania transmisji on-line z Konferencji i Debaty.

WWW: mlodziifilm.pl


Organizator: Centrum Kultury 105