Co, gdzie i kiedy w Koszalinie. Z nami kultura jest mile widziana!

 
Dyskusyjny Klub Filmowy – „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri”
Kategorie wydarzenia:
DKF 27.03 trzy billboardy.jpg

Początek wydarzenia
18:00
Wtorek / 27 marca 2018

Lokalizacja wydarzenia
Centrum Kultury 105
ul. Zwycięstwa 105, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

Małe miasteczko na amerykańskiej prowincji. Od morderstwa córki Mildred Hayes (nagrodzona Oscarem Frances McDormand) upłynęło kilka miesięcy, a lokalna policja nadal nie wpadła na trop sprawcy. Zdeterminowana kobieta decyduje się na śmiałe posunięcie: wynajmuje trzy tablice reklamowe na drodze wiodącej do miasteczka i maluje na nich prowokacyjny przekaz, skierowany do szanowanego przez lokalną społeczność szefa policji, szeryfa Williama Willoughby’ego (nominowany do Oscara Woody Harrelson). Gdy do akcji wkracza zastępca szeryfa, posterunkowy Dixon (Sam Rockwell) – niezrównoważony, porywczy maminsynek, któremu zarzuca się zamiłowanie do przemocy – starcie między Mildred Hayes a lokalnymi siłami porządkowymi przeradza się w otwartą wojnę.

Reż.: Martin McDonagh; Obsada: Frances McDormand, Woody Harrelson, Sam Rockwell; gat.: Dramat/Komedia/Kryminał; USA 2017; 115 min.

Bilety: 10 zł – jednorazowy, karnet: 34 zł – normalny

Miejsce: sala widowiskowa CK105

Telefon: 94 3475701

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW: www.ck105.koszalin.pl


Organizator: Centrum Kultury 105