8. Dziecięcy Festiwal Sztuki Filmowej Filmoniada
Kategorie wydarzenia:
Filmoniada_grafika_png.png

Początek wydarzenia
10:00 - 16:00
Czwartek / 21 marca 2024

Lokalizacja wydarzenia
Centrum Kultury 105
ul. Zwycięstwa 105, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

To już ósma edycja. Gościliśmy już Katarzynę Figurę, Barbarę Kurdej-Szatan, Edytę Jungowską, Julię Kamińską i króla dubbingu Jarosława Boberka.
Wydarzenie skierowane jest do dzieci z terenu Koszalina, a jego głównym założeniem jest promocja sztuki filmowej. W przyszłym roku przedsięwzięcie potrwa trzy dni, podczas których odbędą się m. in. projekcje bajek, wystawy, spotkania, spektakle, koncerty. Tradycją jest kolorowy korowód utworzony z koszalińskich przedszkolaków oraz postaci z bajek, który prowadzi dzieci z Rynku Staromiejskiego prosto do miejsc festiwalowych, rozpoczynając tym samym pierwszy dzień festiwalu. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Dzieci jak co roku otrzymają od nas pakiety festiwalowe.
Każda edycja Festiwalu ma swój motyw przewodni. Bohaterami ósmej edycji Filmoniady będą „zwierzęta na ekranie”. To wdzięczny i lubiany temat zarówno wśród młodzieży jak i najmłodszych widzów. Pełne przygód opowieści, które potrafią uczyć i rozbawić do łez mają wielu zwolenników. Jak zawsze nie zabraknie aspektu edukacyjnego. W programie festiwalu znajdą się także wydarzenia, które przybliżą naszym uczestnikom wiedzę z zakresu opieki, karmienia czy dbania o zwierzęta. Będziemy mówić także o odpowiedzialności, adopcji i obowiązkach, jakie niosą za sobą posiadanie pupila.

Miejsce: sala widowiskowa

Telefon: 94 3475701

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW: www.ck105.koszalin.pl


Organizator: Centrum Kultury 105