Dzień Babci i Dziadka w Muzeum w Koszalinie
Kategorie wydarzenia:
1200x628_WYDARZ_dzien-babci.jpg

Początek wydarzenia
11:00
Niedziela / 21 stycznia 2024

Lokalizacja wydarzenia
Muzeum w Koszalinie
ul. Młyńska 37-39, Koszalin

Organizator wyłączył mechanizm przypomnień dla tego wydarzenia


Dzień Babci i Dziadka to święto, które kojarzy nam się z ciepłem, bliskością i szczerością składanych życzeń. W jaki sposób możemy okazać wdzięczność wobec najbliższych? Wypowiedzianym na głos wierszykiem, zaśpiewaną przez wnuki piosenką, własnoręcznie wykonanym prezentem czy kartką z życzeniami. Ważne, by w tym dniu nasi najbliżsi poczuli się docenieni.

A może ruszyć z Babcią i Dziadkiem w świat wyobraźni? Spędzić czas w nietuzinkowy, można powiedzieć, nieco „awangardowy” sposób? Chcielibyśmy zaprosić Was do przeżycia tego wyjątkowego dnia w trochę innej formie niż zwykle - w otoczeniu sztuki, w atmosferze kreatywnej zabawy, uruchamiając twórczy potencjał, który drzemie w każdym z nas.
Na warsztatach wspólnie z najbliższymi dowiemy się, co kryje ekspozycja nowej wystawy czasowej Otwieranie, przeniesiemy się do świata emocji i skojarzeń. Będziemy grać w kalambury, których tematem będą prezentowane na wystawie dzieła; tworzyć wspólny asamblaż, inspirujący do snucia wokół niego opowieści; wykonamy również pamiątkowe tableau wszystkich uczestników zabawy.

Zachęcamy Was, żeby ten szczególny dzień spędzić właśnie w muzeum.
Zapisy prowadzone są przez Dział Edukacji pod numerem telefonu: (94) 343 20 11 wew. 38.
Cena: 15 zł od osoby

Miejsce: sala wystawowa Muzeum

Telefon: (94) 343 20 11 wew. 38

WWW: https://muzeum.koszalin.pl/osieki/


Organizator: Muzeum w Koszalinie