
Masz słabość do winyli? Szukasz muzycznych perełek na CD? A może po prostu lubisz klimat rozmów o muzyce?
Zapraszamy na 42. Płytową Giełdę GraMuzyka, spotkanie dla kolekcjonerów, melomanów i wszystkich, którzy kochają muzykę!
Na giełdzie będzie można: kupić, sprzedać lub wymienić płyty, odkryć nieznane nagrania i kultowe wydania, spotkać innych pasjonatów muzyki, spędzić czas w wyjątkowej atmosferze.
Niezależnie od tego, czy kolekcjonujesz winyle od lat, czy dopiero zaczynasz swoją muzyczną przygodę – znajdziesz tu coś dla siebie.
Wstęp wolny.