Lato w Muzeum - zajęcia teatralne
Kategorie wydarzenia:
LatowMuzeum.JPG

Początek wydarzenia
13:00 - 14:30
Wtorek / 10 lipca 2018

Lokalizacja wydarzenia
Muzeum w Koszalinie
ul. Młyńska 37-39, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

Muzeum w Koszalinie zaprasza młodych mieszkańców Koszalina, uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych do udziału w „Lecie w muzeum” organizowanym w ramach „Akcji Lato Bezpieczne Wakacje 2018”. Impreza dofinansowana jest przez Urząd Miejski w Koszalinie.

Zajęcia teatralne

Zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 11–15 lat zainteresowanych rozwijaniem zdolności scenicznych, tworzeniem elementów spektaklu Zabytkowego Teatrzyku Lalkowego – nauką interpretacji tekstu, animacji marionetek, zdobywaniem innych umiejętności aktorskich. Grupa, licząca nie więcej niż dziewięciu uczniów, weźmie udział cyklu półtoragodzinnych spotkań rozpoczynających się o godz. 13.

Terminarz zajęć: 10–17 lipca

Zasady uczestnictwa

Udział w zajęciach plastycznych, teatralnych, zręcznościowych oraz spektaklu jest bezpłatny. Materiały plastyczne zapewnią organizatorzy. Zgłoszenia przyjmuje Dział Oświatowy muzeum, tel. 94 343 20 11 (liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń).

Miejsce: Muzeum w Koszalinie

Telefon: 94 343 20 11

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW: http://www.muzeum.koszalin.pl/?q=node/2136


Organizator: Muzeum w Koszalinie