Co, gdzie i kiedy w Koszalinie. Z nami kultura jest mile widziana!

 
Dachowanie
Kategorie wydarzenia:
Dachowanie

Początek wydarzenia
10:00
Środa / 18 października 2017

Lokalizacja wydarzenia
Bałtycki Teatr Dramatyczny
ul. Plac Teatralny 1, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

Scena Inicjatyw Aktorskich . Spektakl profilaktyczny

Dachowanie to opowieść skierowana do młodzieży w szeroko pojętym wieku szkolnym, z elementami tragedii, komedii i dramatu. Zawiera przestrogi i pęd do samowiedzy oraz mimesis.

Spektakl opowiada o tym, że młodzież sięga po używki : narkotyki, dopalacze, oraz ostrzega przed następstwami złych decyzji. Spektakl skłania uczniów do refleksji nad własną tożsamością i przynależnością do różnych grup rówieśniczych.
Przedstawienie jest inspirowane problemami i emocjami dotykającymi dzieci i młodzież. W spektaklu ukazuje się, jakie tragiczne skutki niesie ze sobą decyzja o przyjmowaniu wszelkich używek. Spektakl ma za zadanie skłonić młodego widza do przemyśleń i refleksji. Z pewnością, historia ta da niejednemu z nas do myślenia. Humorystyczny język powoduje nawiązanie dobrych relacji z uczniami zgromadzonymi na widowni.
Reżyseria:Żanetta Gruszczyńska-Ogonowska Marcin Borchardt
Obsada:Żanetta Gruszczyńska-Ogonowska, Dominika Mrozowska, Katarzyna Ulicka-Pyda, Marcin Borchardt, Wojciech Kowalski, Wojciech Rogowski

   
 

Spektakl został nominowany do 23. edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.
Organiowanego przez Intytut Teatralny im. Z. Raszewskiego w Warszawie oraz przez Ministerstwo Kultury i Dziedziectwa Narodoweg

Miejsce: Duża Scena

Telefon: 502341700

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW: www.btd.koszalin


Organizator: Bałtycki Teatr Dramatyczny