Anna Waluś. O niebieskich migdałach...
green bear.jpg

Początek wydarzenia
15:30
Piątek / 31 maja 2019

Lokalizacja wydarzenia
MPS INTERNATIONAL SP. Z O.O.
ul. Bohaterów Warszawy 30, Koszalin

Organizator wyłączył mechanizm przypomnień dla tego wydarzenia


Czy myśleliście kiedyś o niebieskich migdałach? Nie o rzeczach ważnych, potrzebnych, dających do myślenia… Tylko właśnie o niebieskich migdałach!

Gdy ja o nich myślę, przypływają do mnie ryby, odwiedzają mnie ogromne niedźwiedzie, a czasem przyleci słowik i siądzie mi na głowie.

 

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka tym razem Galeria MPS będzie gościć Annę Waluś. Artystka zaprezentuje bajkowe, odwołujące się do wyobraźni ilustracje.

Anna Waluś w 2010 roku obroniła licencjat na Akademii Sztuk Pięknych w Palermo we Włoszech. Kontynuowała studia w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu, gdzie w 2013 roku otrzymała tytuł magistra sztuki.

Podczas studiów dwa razy otrzymała stypendium Erazmus, które pozwoliło jej na roczne studia i kilkumiesięczny staż w Hiszpanii. Pracowała jako malarz-animator przy produkcji „Twojego Vincenta”, który otrzymał nominację do Oskara.

Aktualnie zajmuje się ilustracją. Jest również współzałożycielką grupy Wow Wall Studio, zajmującej się malarstwem wielkoformatowym na ścianach.

Miejsce: Galeria MPS

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW: www.mps.koszalin.pl


Organizator: MPS INTERNATIONAL SP. Z O.O.