Wernisaż wystawy malarstwa Dariusza Mola i Krzysztofa Tracza "Motywy Realistyczne"
Kategorie wydarzenia:
tracz.jpg

Początek wydarzenia
16:30
Wtorek / 4 czerwca 2019

Lokalizacja wydarzenia
Rynek Staromiejski w Koszalinie
ul. Rynek Staromiejski 6-7, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

Na wystawie zostaną zaprezentowane najnowsze prace wyżej wymienionych  członków koszalińskiego Zespołu Pracy Twórczej Plastyki.

Wystawa zapowiada się interesująco ze względu na różnorodność podejścia do techniki malarskiej jej członków:   Krzysztof Tracz najchętniej posługuje się olejem i suchymi pastelami a Dariusz Mol poza olejnym malarstwem sztalugowym uprawia także malarstwo ścienne.

DARIUSZ MOL
Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych. Uprawia malarstwo olejne i freski i murale. Od początku fascynował go realizm, dlatego najchętniej maluje pejzaże, kwiaty, martwą naturę. Czasami na zamówienie kopię znanego mistrza. Zdarza mu się eksperymentować szpachlą i przekształcać rzeczywistość. Uczestnik wielu zbiorowych wystaw i kilku indywidualnych. Jego obrazy to radość, optymizm, poszukiwanie prawdy i nadziei...

KRZYSZTOF TRACZ
Pochodzi z Koszalina. Maluje ponad trzydzieści lat.    W miarę czasu i stopniowego rozwoju środków malarskich poszerzał się zakres tematyczny  obrazów artysty oraz podejście do malarstwa. Na wystawie w Galerii  Ratusz pokazuje  swoje najbardziej aktualne prace. W roku 2019 został uhonorowany   nagrodą Prezydenta Miasta Koszalina w dziedzinie kultury, za całokształt działalności.

Organizator zewnętrzny: Zespół Pracy Twórczej Plastyki

Miejsce: Galeria Ratusz I p.

Telefon: 094 348 87 11

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW: www.koszalin.pl


Organizator: Urząd Miejski w Koszalinie