Roztańczmy Koszalin - gala
Kategorie wydarzenia:
plakat_WWW.png

Początek wydarzenia
19:00
Sobota / 19 października 2019

Lokalizacja wydarzenia
Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie
ul. Śniadeckich 4, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

Największa impreza taneczna w regionie, a w niej m.in. Puchar Regionów Polski Północnej oraz Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim, gdzie zaprezentują się czołowe polskie pary.
Galę wieczorną poprowadzą: Edyta Herbuś - gwiazda telewizyjna, aktorka i prezenterka telewizyjna, jedna z największych osobowości tanecznych w Polsce oraz Mateusz Hładki – dziennikarz telewizyjny, konferansjer jednych z największych eventów w Warszawie, dziennikarz Dzień Dobry TVN.

To niezwykłe widowisko, w którym musimy być razem.Zapewnimy mnóstwo profesjonalnego i przepięknego tańca. Naszym celem jest propagowanie tańca, którym chcemy Państwa „zarażać"  i z uwagi na ten fakt, zdecydowaliśmy się na historycznie niskie ceny biletów na Galę Wieczorną w cenie 15 zł!  Dzieci do lat 7 wstęp wolny!

To nie koniec niespodzianek, bo o godz.10.00 będziemy bić Rekord Polski w Tańcu z Danielem Qczajem - czołowym polskim trenerem fitness  i Robertem Rowińskim.

Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny! Bądźcie z Nami tego dnia, udowodnimy Wam, że to wspaniały sposób na spędzenie wolnego czasu, a taniec łączy pokolenia.

Organizator zewnętrzny: Studio Tańca Pasja


Organizator: Zewnętrzny organizator