Kwiaty dla pań – koncert
Kategorie wydarzenia:

Początek wydarzenia
17:00
Niedziela / 8 marca 2020

Lokalizacja wydarzenia
Domek Kata Koszalin
ul. Grodzka 3, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

Męski zespół śpiewaczy KARPATY – przeboje dla Pań w klimacie muzyki karpackiej. Wprowadzą w klimat kręgu kulturalnego całego regionu karpackiego. Twierdzą, że jest ona zakorzeniona w naszej codzienności, gdyż nasz kraj jest zamieszkany przez przedstawicieli wywodzących się z wielu narodów, które charakteryzuje podobieństwo. Chcą pokazać, że więcej nas łączy, niż dzieli. Czerpią swoje utwory z kultury ludowej Orawian, Łemków, Bojków, Słowaków, Hucułów. Kierownikiem zespołu jest Paweł Czopik.

Radek Brzeziński – zamiłowany turysta, zagorzały fan Wolnej Grupy Bukowina, najlepiej realizuje się w piosenkach z Krainy Łagodności. Zaśpiewa i zagra przeboje z lat 60. I 70., głównie z repertuaru Czerwonych Gitar.

Mariusz Pikulski (Green Green) – członek koszalińskiej grupy literackiej Literomograf, lubi metafory i magię poezji. Ma w swoim dorobku nast. tomiki wierszy: Chwila, Pod maską nocy, Szeptem, Łza, W cieniach nocy, Słowa i in. Jego mottem jest „To czego nie ma, nie oznacza, że nie istnieje, a to co istnieje nie znaczy, że takie jest…”

Wacław Nowicki oraz Panie z Koła PTTK w Boninie Bogusia, Ela i Stenia – najlepiej oddają klimat piosenek turystycznych z Krainy Łagodności. Tym razem wykonają okolicznościowe utwory sentymentalne, a także wprowadzą w świat dawnych romansów cygańskich. 

Wydarzenie nie jest biletowane, jednak każdy może wesprzeć działalność statutową Stowarzyszenia „Dialog” w zbiórce publicznej przed wejściem na salę.


Organizator: Teatr Propozycji „Dialog”