Wernisaż ON-LINE: "Paris, Paris"
Kategorie wydarzenia:
kolaż(1).jpg

Początek wydarzenia
18:00
Piątek / 8 maja 2020

Lokalizacja wydarzenia
MPS INTERNATIONAL SP. Z O.O.
ul. Bohaterów Warszawy 30, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

Pierwszy wirtualny wernisaż w Galerii MPS. W piątek, 8 maja, o godz. 18 zapraszamy przed ekrany komputerów i smartfonów na nasz profil na Facebooku na wystawę „Paris, Paris…”. Zaprezentujemy zdjęcia autorstwa artystki pod pseudonimem Lucy z jej ukochanego miasta - Paryża. Jesteśmy przekonani, że tę stolicę mody, stylu, pysznego jedzenia i romantycznej miłości mało kto zna od strony, jaką będzie można zobaczyć na fotografiach! Pokaz uświetni muzyka w wykonaniu duetu Lucy & Tom.

Otwarcie wystawy odbędzie się na żywo z udziałem artystki. Po pokazie – również na żywo – rozmowa z Lucy, podczas której pytania będą mogli zadawać widzowie. Do wydarzenia można dołączyć pod adresem: www.facebook.com/mpskoszalin.

Lucy to wykształcona śpiewaczka Agnieszka Lucya (mezzosopran), wykonująca muzykę rozrywkową. Wraz z gitarzystą Tomaszem Kurowskim tworzą duet Lucy & Tom. Jak sami o sobie mówią, ich niepowtarzalny styl jest kolażem osobistych fascynacji teatrem, sztuką, kabaretem, muzyką jazzową, klasyczną, rockową i bluesową. Stąd ich koncerty to nie tylko doskonała muzyka, ale też wyśmienite kostiumy i historie opowiadane między utworami. Występowali zarówno na deskach teatrów, w klubach muzycznych, jak i w świetlicach wiejskich i w domach kultury. Koncertowali w Polsce, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. W 2017 roku duet nagrał płytę „Édith Piaf Et Ses Amis”. W 2018 roku podczas X Gali Koszalińskiej Kultury Lucy & Tom otrzymali nagrodę prezydenta Koszalina za osiągnięcia w dziedzinie kultury.


Organizator: MPS INTERNATIONAL SP. Z O.O.