Ziemskie krajobrazy nieziemskie - wernisaż Roberta Nawrockiego
Kategorie wydarzenia:
Robert Nawrocki 2.jpg

Początek wydarzenia
18:00 - 19:00
Piątek / 5 czerwca 2020

Lokalizacja wydarzenia


Organizator wyłączył mechanizm przypomnień dla tego wydarzenia


Zapraszamy Państwa na kolejny wirtualny wernisaż w Galerii MPS. W piątek, 5 czerwca, o godz. 18 na profilu MPS International na Facebooku (https://www.facebook.com/mpskoszalin) będzie można zobaczyć zapierające dech w piersiach zdjęcia podróżnika Roberta Nawrockiego. Wystawa nosi tytuł „Ziemskie krajobrazy nieziemskie”, a to dlatego, że fotografie przedstawiają stworzone przez naturę niezwykłe widoki, krajobrazy rodem z innych planet - uchwycone obiektywem aparatu w różnych zakątkach świata.

Otwarcie wystawy i pokaz zdjęć odbędzie się na żywo on-line. Po prezentacji fotografii – podobnie jak na tradycyjnych wernisażach – będzie można zadać pytania podróżnikowi. Opowie on także o swoich podróżach i o tym, jak związał ze swoją pasją życie zawodowe. Zdjęcia Roberta Nawrockiego będą również cieszyć oczy pracowników firmy, bo ozdobią ściany Galerii MPS, gdzie pozostaną przez najbliższe trzy miesiące.

Robert Nawrocki to podróżnik z zamiłowania i z zawodu. Zawodowo podróżuje od przeszło 30 lat. Był na wszystkich kontynentach, ale nie potrafi policzyć do ilu krajów dotarł. Choć na własne oczy widział nietypowe obrzędy, szokujące praktyki religijne, monumentalną architekturę oraz bezcenne zabytki, to właśnie natura i jej twory są dla niego najbardziej interesujące. Robert Nawrocki podróżuje zarówno sam, jak i prowadząc zorganizowane grupy. Nigdy nie rozstaje się z aparatem, bo - jak mówi - w każdym momencie można uchwycić ciekawą sytuację lub zachwycające zjawisko.

Miejsce: Galeria MPS

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW: www.mps.koszalin.pl


Organizator: MPS INTERNATIONAL SP. Z O.O.