39. KFDF Młodzi i Film: Webinarium - Pitchuj albo giń. Jak opowiadać o swoim projekcie?
Kategorie wydarzenia:
webinarium.jpg

Początek wydarzenia
18:00 - 19:30
Czwartek / 3 września 2020

Lokalizacja wydarzenia
Centrum Kultury 105
ul. Zwycięstwa 105, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

Podczas spotkania dowiecie się, czym różni się pitching od prostego opowiadania fabuły oraz jak przełożyć swoją wizję na język zrozumiały dla profesjonalistów.Poznacie praktyczne aspekty budowania takiej wypowiedzi i problemy jakie możecie napotkać. Wspólnie poszukamy też prostych sposobów na walkę ze stresem i strachem przed publiczną wypowiedzią.

Warsztat poprowadzi Joanna Malicka – filmoznawczyni, producentka filmowa, wykładowczyni. Od lat związana ze Szkołą Wajdy. Wykłada także w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz w Gdyńskiej Szkole Filmowej. Jest laureatką nagrody Gesellschaftzur Wahrnehmung von Film und Fernsehrechten (GWFF) dla młodego producenta przyznawanej przez Film Festival Cottbus. Od 2005 roku współpracuje z festiwalem Nowe Horyzonty, od dwóch lat jest koordynatorką Polish Days (największego branżowego wydarzenia w Polsce) oraz Studia Nowe Horyzonty+. W radiu TOK FM współprowadzi poświęconą serialom audycję „Po sezonie”.

Wstęp na webinarium jest wolny, lecz z przyczyn pandemicznych ograniczony do 60 osób. Pozostałe osoby zapraszamy do oglądania transmisji on-line.

WWW: mlodziiflm.pl


Organizator: Centrum Kultury 105