Paluch – koncert
Kategorie wydarzenia:

Początek wydarzenia
18:00
Piątek / 25 września 2020

Lokalizacja wydarzenia
Event Center G38
ul. Gnieźnieńska 38, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Event Center G38 z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Palucha, promujący jego najnowszy album „Czerwony Dywan“.

„Czerwony Dywan" to trzynasty solowy album Palucha. Krążek zaledwie trzy tygodnie po premierze okrył się podwójną platyną! Lirycznie w dużej mierze album skupia się na świecie showbiznesu i wszechobecnej potrzebie atencji, która występuje już nie tylko
wśród kolegów z branży ale dotyczy całego dzisiejszego pokolenia. Nie zabraknie jednak lżejszych numerów takich singlowa „Spłata" na bicie Julasa czy osiedlowych bengerów jak teledyskowy "Mój Kościół" produkcji APmg.

I termin koncert: 18:00; otwarcie bram: 17.00

II termin koncert: 21:00; otwarcie bram: 17:00

Start imprezy oznacza godzinę, o której rozpoczyna się wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.

Bilety: kupbilecik.pl
I Pula 49 zł
II Pula 59 zł

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.
Wzór zgody: https://bashesh.com/uploads/zgoda.png

Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie.

 

 

 

 


Organizator: Event Center G38