„Amfiteatr 2030”, czyli arena kultury- wypełnij ankietę!
Amfiteatr 2030.jpg

Początek wydarzenia
8:00 - 23:59
Czwartek / 22 października 2020

Lokalizacja wydarzenia
Centrum Kultury 105
ul. Zwycięstwa 105, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

Debata „Amfiteatr 2030
Jesienią 2021 roku, po 3-letniej modernizacji, do użytku oddany zostanie koszaliński amfiteatr. Jaka będzie przyszłość tego obiektu? Czego, poza koncertami muzycznymi i występami kabaretów, oczekują mieszkańcy? A może sami mają pomysły, dla których miejscem realizacji stanie się odnowiony amfiteatr?Te i inne pytania znajdą Państwo w ankiecie - zachęcamy do wypełnienia:

https://forms.gle/tjB1FSSYXQvj2UJu9

Częścią debaty miały być również 2 spotkania warsztatowe, przeprowadzone z przedstawicielami seniorów i młodszej generacji; obecnie, w związku z wejściem Koszalina do czerwonej strefy, warsztaty zostaną przeprowadzone w dalszym etapie i w nowej formule (w mniejszych grupach, których członkowie i tak pozostają ze sobą w kontakcie), być może z wykorzystaniem narzędzi internetowych.Termin zamknięcia działań planujemy na koniec listopada, dat nowych spotkań na razie nie określamy.

Kontakt: Paulina Zgrzebnicka 943475718

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miejsce: Club 105

Telefon: 94 3484701

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW: www.ck105.koszalin.pl


Organizator: Centrum Kultury 105