Online z przyrodą. Ferie w bibliotece: Spotkanie autorskie z Marcinem Kostrzyńskim cz. I
Kategorie wydarzenia:
Grafika promująca spotkanie z Marcinem Kostrzyńskim

Początek wydarzenia
12:00
Piątek / 8 stycznia 2021

Lokalizacja wydarzenia
Koszalińska Biblioteka Publiczna
pl. Polonii 1, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

W ramach wydarzenia: Online z przyrodą. Ferie w bibliotece, Koszalińska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie w wersji online ze znanym i lubianym miłośnikiem dzikich zwierząt, Marcinem Kostrzyńskim. Spotkanie będzie dotyczyło tematów przyrodniczych, które będą oczywiście związane z książkami napisanymi przez autora.

Marcin Kostrzyński - leśnik, filmowiec, obserwator dzikiego życia i obrońca praw zwierząt. Popularyzator wiedzy o przyrodzie i ochronie dziki zwierząt. Prowadzi swój kanał na YouTube – „Marcin z Lasu", na którym publikuje unikalne nagrania z życia zwierząt. Uczestniczył w wielu programach telewizyjnych i nagraniach popularyzujących wiedzę przyrodniczą, zaczynając od „Teleranka”, w połowie lat dziewięćdziesiątych, przez teleturnieje studyjne dla dzieci ,,Król zwierząt”, „W koło natury”, po cykl „Dzika Polska” (TVP). Autor książek m.in. „Puszcza”, „Gawędy o wilkach i innych zwierzętach”.

Spotkania z autorem będą dostępne na kanale YT, fanpage’u oraz stronie www biblioteki: cz. I od dnia 8 stycznia 2021 r., cz. II od dnia 12 stycznia 2021 r. od godz. 12.00.

Zapraszamy serdecznie!

Miejsce: Spotkania z autorem będą dostępne na kanale YT, fanpage’u oraz stronie www biblioteki

Telefon: 94 348 15 62


Organizator: Koszalińska Biblioteka Publiczna