Online z przyrodą. Ferie w bibliotece. Spotkanie z Barbarą Gawryluk
Kategorie wydarzenia:

Początek wydarzenia
12:00
Poniedziałek / 11 stycznia 2021

Lokalizacja wydarzenia
Koszalińska Biblioteka Publiczna
pl. Polonii 1, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

W ramach wydarzenia: Online z przyrodą. Ferie w bibliotece, Koszalińska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie ekologiczne on-line dla dzieci z Barbarą Gawryluk wokół książek autorki „W Zielonej dolinie” oraz „Owocowe bajki”. Wszyscy chętni dowiedzą się min. o wakacyjnych przygodach w gospodarstwie agroturystycznym, gdzie dzieci z Zielonej Doliny spędzają wakacje z dziećmi z miasta. O lesie pełnym poziomek, jagód, malin i pachnących ziół. O trollach, skrzatach, czarownicy i zaczarowanej mocy leśnych owoców.

Spotkanie z autorką będzie dostępne na kanale YT, fanpage’u oraz stronie www biblioteki od dnia 11 stycznia 2021 r. od godz. 12.00.

Barbara Gawryluk - dziennikarka radiowa, tłumaczka z języka szwedzkiego, autorka książek dla dzieci i młodzieży, propagatorka kultury, wyróżniona nagrodą IBBY za upowszechnianie czytelnictwa. W Radiu Kraków prowadzi autorski program o literaturze dla dzieci Alfabet. Jej książki zostały wpisane na Złotą Listę Fundacji ABCXXI, nominowane i wyróżniane , m.in. Nagrodą Literacką im. Kornela Makuszyńskiego. Absolwentka filologii szwedzkiej na UJ. Mieszka w Krakowie.

Źródło: www.wydawnictwoliteratura.pl

Zapraszamy serdecznie!

Miejsce: Spotkanie z autorką będzie dostępne na kanale YT, fanpage’u oraz stronie www biblioteki

Telefon: 94 348 15 62


Organizator: Koszalińska Biblioteka Publiczna