Fotografia makro Violetty Goldfarb // ONLINE
Kategorie wydarzenia:
IMGP3239 - kopia.jpg

Początek wydarzenia
17:00
Piątek / 15 stycznia 2021

Lokalizacja wydarzenia


Organizator wyłączył mechanizm przypomnień dla tego wydarzenia


Zapraszamy na wirtualny wernisaż w Galerii MPS! Tym razem na ścianach naszej galerii będzie można oglądać fotografie autorstwa Violetty Goldfarb. Otwarcie wystawy i spotkanie z artystką odbędzie się na żywo na naszym profilu na Facebooku.

„Fotografując, staraj się pokazać to, czego bez ciebie nikt by nie zobaczył” – to dewiza, którą kieruje się Violetta Goldfarb, realizując swoją pasję fotograficzną. Choć życie zawodowe związała z całkiem inną branżą, patrzenie na świat przez obiektyw aparatu zawsze było jej bliskie.

Jak mówi o sobie Violetta Goldfarb, jest emerytką 60+, od urodzenia koszalinianką. Przygodę z fotografią rozpoczęła wiele lat temu, spełniając swoje marzenia z młodości. Pasję i kunszt fotografowania rozwijała uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Aparat fotograficzny towarzyszył jej przez wszystkie lata pracy w biurze nieruchomości.

Po zakończeniu kariery zawodowej, fotografia w końcu stała się priorytetem, któremu poświęca większość wolnego czasu. Na swoich zdjęciach uwiecznia ulotne chwile, które bywają niezauważane w szarej codzienności. Fotografuje zarówno pejzaże, jak i martwą naturę. Często też eksperymentuje.

Violetta Goldfarb to laureatka wielu konkursów, m.in. „Zakochaj się w Koszalinie” (zorganizowanego przez MEC oraz KSM „Na Skarpie”), ogólnopolskiego „Tacy są ludzie, taki jest świat” (Karliński Ośrodek Kultury), „Pejzaż Polski” (również ogólnopolskiego, zorganizowanego przez Kętrzyńskie Centrum Kultury), a ostatnio – „Mam oko na Politechnikę” (Politechnika Koszalińska).

Na stronie @FotoSercemMalowane na Facebooku można obejrzeć część amatorskich zdjęć zgromadzonych w ostatnich latach.

Miejsce: https://www.facebook.com/mpskoszalin

Telefon: 943484200

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW: www.mps.koszalin.pl


Organizator: MPS INTERNATIONAL SP. Z O.O.