Koncert Duet Fortepianów Dwóch
Kategorie wydarzenia:
1.jpg

Początek wydarzenia
18:00
Sobota / 29 maja 2021

Lokalizacja wydarzenia
Centrum Kultury 105
ul. Zwycięstwa 105, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

Tomasz Pala – absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach wydziału  jazzu i muzyki rozrywkowej. Współpracował z Adamem Kawończykiem, Robertem Chojnackim, Martyną Jakubowicz (cykl koncertów), Alicją Boncol (czołowa wokalistka country), Grzegorzem Kapołką (udział w nagraniu płyty Blue Blues II, koncerty ). Od 1998r członek zespołu Shakin’ Dudi. Wielokrotnie grywał na Rawa Blues Festiwal, z takimi gwiazdami bluesa jak np. Keb’ Mo (koncert w NOSPR Katowice z orkiestrą pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego). Współpracuje z teatrami w Bielsku Białej oraz Czeskim Cieszynie, gdzie aranżuje i wykonuje muzykę do spektakli.

Grzegorz Kasperczyk – pianista, aranżer, kompozytor, producent muzyczny. Laureat międzynarodowych festiwali big bandów z Siemianowick Orkiestr Rozrywkow: Berlin II miejsce, Ceske Kamienice Grand Prix. Laureat wraz z Barbarą Brod-Malon najważniejszych ogólnopolskich festiwali piosenki aktorskiej, poetyckiej i filmowej. Kilkukrotny laureat  festiwali Country w kraju i za granicą z zespołem Awra. W dorobku ma również rolę w filmie „Bulwar wschodzącego słońca Franca Waxmana” oraz muzykę i  nagrania do tego filmu.  Kompozytor muzyki  dla big bandów, piosenek dla dzieci, aktorskich i popowych.  Występował w telewizji między innymi u „Kuby Wojewódzkiego”, „Mam talent” „ Must Be The Music, ” „Gwiazdy dla country” w
Mrągowie. W dorobku ma wiele występów z gwiazdami polskiej muzyki rozrywkowej m.in. z Krystyną Prońko, Iwoną Węgrowską, Lonstarem, Waldemarem Malickim, Kabaretem Rak, Andrzejem Urnym, Arturem Chyb (Farba) etc.

W latach 2013 i 2014 ,2016 występował w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Włoszech z międzynarodowym show „A Spectacular night of QUEEN” z którym koncertuje do dziś. Od 2014 roku współpracuje z Royal Symphony Orchestra.

Bilety: 5 zł

Miejsce: sala widowiskowa ck105


Organizator: Centrum Kultury 105