DNI KOSZALINA: Gra miejska „Sprawa kryminalna Andreasa Hechta”
Kategorie wydarzenia:
Grafika promująca Dni Koszalina 2021

Początek wydarzenia
10:00
Sobota / 22 majaM/span> 2021

Lokalizacja wydarzenia
Koszalińska Biblioteka Publiczna
pl. Polonii 1, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

Aktualizacja: LISTA UCZESTNIKÓW ZAMKNIĘTA!

W ramach Dni Koszalina 2021, Koszalińska Biblioteka Publiczna zaprasza do wspólnego, niekonwencjonalnego zwiedzania naszego miasta. Odwiedzimy miejsca owiane mroczną tajemnicą, gdzie dokonywano zabójstw, kradzieży i rozbojów. Razem z inspektorem Andreasem Hechtem rozwikłamy niezwykłą zagadkę… Biorąc udział w przygotowanej przez Andrzeja Kuczkowskiego, a zorganizowanej przez nas grze miejskiej pt. „Sprawa kryminalna Andreasa Hechta”, miłośnicy regionu zbiorą sporo informacji o przestępcach, przestępstwach i wydarzeniach niezwykłych, które wstrząsały i bulwersowały ponad 100 lat temu mieszkańców Koszalina.

Do udziału w grze zapraszamy w dniu 22 maja 2021 r. Wiek uczestników to: 15+ . Uczestnicy muszą posiadać przy sobie telefon z dostępem do Internetu i aplikacją do czytania kodów QR. Zgłoszenia przyjmujemy do 19 maja 2021 r. do godz. 15.00. pod adresem a-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub telefonicznie (94) 348 15 62 (w godz. 7.30 – 15.30). Szczegółowy regulamin dostępny jest w załączniku na stronie KBP.

Miejsce: Miasto Koszalin

Telefon: (94) 348 15 62


Organizator: Koszalińska Biblioteka Publiczna