Uroczyste otwarcie tarasu „Pod Bookiem”
Kategorie wydarzenia:
Grafika promująca otwarcie tarasu

Początek wydarzenia
18:15
Wtorek / 8 czerwca 2021

Lokalizacja wydarzenia
Koszalińska Biblioteka Publiczna
pl. Polonii 1, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

Koszalińska Biblioteka Publiczna zaprasza na uroczyste otwarcie tarasu „Pod Bookiem”, zrealizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.
Wydarzenie odbędzie się 8 czerwca 2021 r. o godz. 18.15 na tarasie, przy czytelni głównej KBP.

Po otwarciu tarasu zapraszamy na spotkanie z Robertem Górskim oraz Moniką Sobień-Górską, autorami książki „Jak zostałem Prezesem. Kulisy Ucha Prezesa, najpopularniejszego polskiego serialu”. W czasie spotkania odbędzie się także promocja książki Moniki Sobień–Górskiej „Ukrainki. Co myślą o Polakach, u których pracują? Spotkanie odbędzie się na pl. Polonii 1 o godz. 19:00. Poprowadzi je redaktor Piotr Pawłowski. Spotkanie jest dofinansowane przez Dyskusyjne Kluby Książki.

UWAGA!
W przypadku złej pogody spotkanie przeniesione zostanie do kina w KBP przy pl. Polonii 1. Ze względu na obostrzenia sanitarne i ograniczona liczbę miejsc, wstęp na spotkanie w kinie będzie się odbywał za okazaniem bezpłatnej wejściówki.
Wejściówki dostępne będą w wypożyczalni KBP przy placu Polonii 1 od 28 maja. Liczba wejściówek jest ograniczona. Przypominamy Państwu o obowiązku założenia na spotkanie maseczki.

Zapraszamy!

Organizator zewnętrzny: Dyskusyjne Kluby Książki

Miejsce: pl. Polonii 1

Telefon: (94) 348 15 62


Organizator: Koszalińska Biblioteka Publiczna