„Ucho Prezesa” w KBP
Kategorie wydarzenia:
_TUC5547.jpg

Początek wydarzenia
19:00
Wtorek / 8 czerwca 2021

Lokalizacja wydarzenia
Koszalińska Biblioteka Publiczna
pl. Polonii 1, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

Koszalińska Biblioteka Publiczna i Dyskusyjne Kluby Książki zapraszają na spotkanie z Robertem Górskim oraz Moniką Sobień-Górską, autorami książki „Jak zostałem Prezesem. Kulisy Ucha Prezesa, najpopularniejszego polskiego serialu”. W czasie spotkania odbędzie się także promocja książki Moniki Sobień–Górskiej „Ukrainki. Co myślą o Polakach, u których pracują? Spotkanie odbędzie się na pl. Polonii 1 o godz. 19:00. Poprowadzi je redaktor Piotr Pawłowski.

UWAGA!
W przypadku złej pogody spotkanie przeniesione zostanie do kina w KBP przy pl. Polonii 1. Ze względu na obostrzenia sanitarne i ograniczona liczbę miejsc, wstęp na spotkanie w kinie będzie się odbywał za okazaniem bezpłatnej wejściówki.
Wejściówki dostępne będą w wypożyczalni KBP przy placu Polonii 1 od 28 maja. Liczba wejściówek jest ograniczona. Przypominamy Państwu o obowiązku założenia na spotkanie maseczki.

Spotkanie poprzedzone będzie uroczystym otwarciem tarasu „Pod Bookiem”, zrealizowanym w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

Uroczystość ta odbędzie się o godz. 18.15 na tarasie, przy czytelni głównej KBP.

„Jak zostałem Prezesem”
Kulisy „Ucha Prezesa”, opowiedziane przez twórcę tego najpopularniejszego polskiego serialu internetowego, który obejrzały miliony ludzi, a kwestia, czy Adrian wejdzie, czy nie wejdzie do gabinetu Prezesa, tygodniami rozgrzewała ciekawość publiczności. A polski rząd (ten prawdziwy!) na konferencji prasowej „zajął stanowisko” w sprawie programu kabaretowego. Z pełną powagą… (…)

„Ukrainki”
„Sprzątają w naszych domach, opiekują się naszymi dziećmi, są kelnerkami, sprzedawczyniami, fryzjerkami. I oczywiście nas obserwują. I chociaż, jak same podkreślają, one „tylko” sprzątają, to mają dostęp do intymnych sfer naszego życia, do naszych lodówek, sypialni, pokojów dziecięcych. Wiedzą, ile pijemy, ile zdradzamy, na co wydajemy pieniądze (…).

 

Organizator zewnętrzny: Dyskusyjne Kluby Książki

Miejsce: pl. Polonii 1

Telefon: (94)348 15 62


Organizator: Koszalińska Biblioteka Publiczna