Koncert muzyki filmowej LIVE! Best of w wykonaniu Macieja Trembowieckiego
Kategorie wydarzenia:
NOSFERATU2.png

Początek wydarzenia
18:00 - 19:30
Środa / 30 czerwca 2021

Lokalizacja wydarzenia
Koszalińska Biblioteka Publiczna
pl. Polonii 1, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

Mediateka Koszalińskiej Biblioteki Publicznej zaprasza w dniu 30 czerwca 2021 r. o godz. 18.00 na Koncert muzyki filmowej LIVE! Best of w wykonaniu Macieja Trembowieckiego. Koncert odbędzie się na Tarasie „Pod Bookiem” przy czytelni głównej KBP (pl. Polonii 1).

UWAGA!
W przypadku złej pogody zostanie on przeniesiony do kina w KBP przy pl. Polonii 1. Ze względu na obostrzenia sanitarne i ograniczona liczbę miejsc, wstęp na koncert w kinie będzie się odbywał za okazaniem bezpłatnej wejściówki.

Wejściówki dostępne będą w wypożyczalni KBP przy placu Polonii 1 od 28 czerwca. Liczba wejściówek jest ograniczona. Przypominamy Państwu o obowiązku założenia na spotkanie maseczki.

Koncert to propozycja dla fanów muzyki filmowej. Zaprezentowane zostaną najlepsze utwory z soundtracków autorstwa Macieja Trembowieckiego, do takich filmów jak Metropolis, Nosferatu, 7,62 mm czy Gabinet Doktora Caligari. Półtorej godziny muzyki elektronicznej i ambientowej z kolorystycznymi melodiami granymi na żywych instrumentach. Nosferatu przywieje dźwięki grozy, Metropolis - dźwięki maszyn i miasta, 7,62 mm - dźwięki wojny, a utwory z Gabinetu Doktora Caligari zabiorą nas w klimaty nieznanych, egzotycznych światów...

Muzyka Filmowa LIVE! to jednoosobowy projekt koszalińskiego multiinstrumentalisty - Macieja Trembowieckiego. Artysta zaprezentuje półtorej godziny materiału z użyciem syntezatorów, gitar oraz Chapman Sticka (instrument charakteryzujący się znacznie większą skalą niż gitara basowa i elektryczna, od których się wywodzi).

Maciej Trembowiecki - były basista zespołu Raggafaya, wokalista zespołu Lady Extasy. Kompozytor muzyki filmowej. Ma za sobą ponad 2000 zagranych koncertów i 7 wydanych płyt studyjnych. Inspirację znalazł w twórczości Erica Serry, Hansa Zimmera, Johna Wiliamsa, Gary'ego Numana, Nine Inch Nails i Depeche Mode. Nie można również nie zauważyć wpływów folklorystycznych oraz dzieł kompozytora Ryszarda Wagnera.

Zapraszamy!

Miejsce: Taras "Pod Bookiem" przy czytelni głównej KBP

Telefon: (94( 348 15 62


Organizator: Koszalińska Biblioteka Publiczna