Wernisaż kolaży Moniki Delik
baner.jpg

Początek wydarzenia
18:00
Czwartek / 22 lipca 2021

Lokalizacja wydarzenia
Powidoki - Kawiarnia
ul. Piłsudskiego 4, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

Monika Delik swoje prace tworzy w Koszalinie od początku 2021. Pomimo, że publikuje od niedawna ma na swoim koncie pierwsze sukcesy. Wierzymy, że to dopiero początek, a Wy będziecie mogli się zapoznać się z jej pracami.

Tak pisze o sobie:

Architektka wnętrz tworząca kolaże. Skończyłam studia licencjackie na Akademii Sztuki w Szczecinie na kierunku Architektura Wnętrz oraz studia magisterskie na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na kierunku Wzornictwo. Pierwsze kroki w grafice komputerowej stawiałam ponad 13 lat temu. Tworzyłam fotograficzne kompozycje, które dały początek moim dzisiejszym kolażom. Po długiej przerwie wróciłam do tej techniki, którą powoli odkrywam na nowo. Wszystkie prace tworzę cyfrowo, co daje niemal nieograniczone możliwości. Z każdym kolażem staram się odkryć coś, czego jeszcze nie zrobiłam. Inspiracje znajduję raczej niespodziewanie i nigdy nie jestem w 100% pewna, jaki efekt końcowy osiągnę, nawet przy konkretnych założeniach.

Swoje prace tworzę dopiero od stycznia 2021, ale mogę pochwalić się, że:

- zostałam laureatką II Międzynarodowego Triennale Grafiki w Cieszynie w kategorii Grafika komputerowa, w grupie pełnoletnich z kolażem „Wiosna”,
- zdobyłam trzecie miejsce w konkursie LPP na grafikę na t-shirt „New Optymism”. Koszulka z ilustracją, latem do kupienia w salonach Reserved.

 


Organizator: Powidoki - Kawiarnia