Koncert grupy operowej "SONORI ENSEMBLE"
Kategorie wydarzenia:
Sonori ensemble.jpg

Początek wydarzenia
19:00
Sobota / 4 grudnia 2021

Lokalizacja wydarzenia
Filharmonia Koszalińska
ul. Piastowska 2, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

wykonawcy:

Agnieszka Drożdżewska - sopran
Anna Wilczyńska - sopran
Izabela Strzelecka - mezzosopran
Marcin Kotarba - tenor
Ivo Michl - baryton
Przemysław Winnicki - fortepian

Wieczór pełen przebojów muzyki klasycznej, podczas którego zabrzmią słynne ensemble operowe, miłosne arie i duety, żartobliwe przeboje operetkowe, a także standardy jazzowe czy popularne pieśni neapolitańskie. Koncert operowy to niepowtarzalna podróż muzyczna, pełna emocji i wzruszeń. W programie najsłynniejsze sceny z oper największych mistrzów muzyki, jak Wolfgang Amadeusz Mozart, George Bizet, Giuseppe Verdi, Giacomo Puccini, Imre Kalman i wielu innych w wykonaniu znakomitych śpiewaków – solistów scen operowych z Pragi, Krakowa i Wrocławia.

Grupa Sonori Ensemble ma na swoim koncie ponad 350 koncertów w salach koncertowych, teatrach i innych instytucjach kultury Polsce i za granicą. Do ważniejszych osiągnięć należą: występy z Orkiestrą Filharmonii Zielonogórskiej, trzykrotny występ podczas Nowosolskiej Jesieni Artystycznej, gdzie artyści koncertowali m.in. obok Grupy MoCarta oraz orkiestry Arte dei Suonatori, koncert w ramach prestiżowego cyklu „Wieczory u Attavantich” w Jarosławiu, spektakl „Mozartiada” podczas festiwalu Drama Teatralna w Tarnobrzegu.

Organizator zewnętrzny: IZABELA TOMASZEWSKA SONORI (ARTISTS) ENSEMBLE

Miejsce: sala koncertowa Filharmonii Koszalińskiej

Telefon: 943422022

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW: www.filharmoniakoszalinska.pl


Organizator: Filharmonia Koszalińska