Maraton pisania wniosków stypendialnych (w zakresie kultury)
maraton.jpg

Początek wydarzenia
17:00 - 19:00
Wtorek / 16 listopadaL/span> 2021

Lokalizacja wydarzenia
Powidoki - Kawiarnia
ul. Piłsudskiego 4, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

Potrzebujesz wsparcia dla swojej twórczości? Chcesz zorganizować wydarzenie kulturalne? A może prowadzisz działania związane z ochroną zabytków? Wraz z Kawiarnią Powidoki zapraszamy na Maraton pisania wniosków stypendialnych! Podczas spotkania dowiecie się co należy zrobić aby poprawnie złożyć wniosek, skonsultujecie swój pomysł i uzyskacie odpowiedzi na wasze pytania. Czekać na was będzie Natalia Sulima, specjalista w Referacie Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Koszalinie. Wpadajcie na pyszną kawę!

Stypendium można otrzymać na: działania twórcze we wszystkich dziedzinach kultury i sztuki; działania związane z upowszechnianiem kultury w zakresie: animacji i edu-
kacji kulturalnej, organizacji wydarzeń artystycznych, warsztatów i szkoleń dla kadr kultury, udziału w wydarzeniach; działania dotyczące opieki nad zabytkami.
Wysokość stypendium na działania twórcze wynosi od 2-6 tys. zł; na upowszechnianie kultury 1-5 tys. zł; na projekty związane z opieką nad zabytkami – 3-7 zł.
Wnioski o przyznanie stypendium na projekty realizowane w 2022 r. można składać do 30 listopada 2021 r. w kancelarii Urzędu Miejskiego (Rynek Staromiejski 6-7). Do wniosku należy dołączyć portfolio i rekomendacje.

 


Organizator: Powidoki - Kawiarnia, Urząd Miejski w Koszalinie