Sneaky Jesus/ Good Vibe Festival Koszalin
Kategorie wydarzenia:
sj.jpg

Początek wydarzenia
20:00
Sobota / 20 listopadaL/span> 2021

Lokalizacja wydarzenia
Domek Kata Koszalin
ul. Grodzka 3, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

Dwie pierwsze edycje Good Vibe Festivalu robiliśmy w Domku Kata czyli w w siedzibie Teatru Propozycji "Dialog". Zamykając koncertowo rok 2021 wracamy do korzeni i znów spotykamy się w tym miejscu. Koncertem Sneaky Jesus chcemy podziękować wszystkim zaangażowanym w ideę GVF, a potem w 100% skupić się nad 10. edycją Festiwalu. Wspólnie z firmą Akant i Teatrem Propozycji "Dialog" zapraszamy na koncert wrocławskiej grupy Sneaky Jesus.

Prawdziwa bomba jazzowa. Tegoroczny debiut, o którym jest już bardzo głośno. Świeża krew na naszej scenie muzycznej. Bartek Chaciński z Polityki z uznaniem pisał o zespole na blogu Polifonia, a serwis Poptown.eu swoją recenzję podsumowuje: „Sneaky Jesus na debiucie udało się od razu zrobić coś, na co inne zespoły pracują latami. Kwartet wbija z buta z gotowym konceptem brzmieniowym”.

  Sneaky Jesus - wrocławski kwintet jazzowy głęboko zakorzeniony w rodzimej tradycji gatunku, która w połączeniu z elementami breakbeatu, jazzu zachodniego i punk rocka składa się w wyjątkową ekspresyjną mieszankę. Brzmienie kwintetu charakteryzują otwarte formy, nieprzewidywalne zmiany dynamiczne i zamiłowanie do improwizacji. W muzyce Sneaky Jesus tradycyjny podział na sekcję rytmiczną i solistów zdaje się zanikać - grupa działa jako jeden, wspierający się wewnętrznie, organizm. Właśnie te cechy muzycy uchwycili na swoim bardzo wysoko ocenionym debiutanckim albumie pt. „For Joseph Riddle”, który ukazał się 28 maja 2021 roku pod szyldem londyńskiej oficyny Shapes Of Rhythm.

Sneaky Jesus, skład zespołu:
Matylda Gerber - saksofon tenorowy, saksofon barytonowy
Maciej Forreiter – gitara
Mariano De Ona Martinez - syntezatory, elektryczne piano
Beniamin Łasiewicki - gitara basowa
Filip Baczyński - perkusja

-------------------------

Bilety w cenie 30 zł dostępne na KupBilecik.pl https://www.kupbilecik.pl/.../Koszalin/Good+Vibe+Festival/

W dniu koncertu bilety w cenie 40zł

Wstęp wolny dla osób wspierających nas na https://patronite.pl/goodvibefestival

Koncert nakręca Fundacja Nauka Dla Środowiska.

Organizator zewnętrzny: Fundacja Nauka dla Środowiska; Akant


Organizator: Good Vibe Festival