Start-up Kultura // Ja kontra media społecznościowe – czyli jak świadomie używać narzędzi marketingowych do promowania siebie i swojej twórczości?
ja kontra media.jpg

Początek wydarzenia
10:00
Sobota / 4 grudnia 2021

Lokalizacja wydarzenia
Centrum Kultury 105
ul. Zwycięstwa 105, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

Projekt jest współorganizowany ze Studiem Tańca Hoodmood Tality Jarzęckiej. Kierowany jest do młodzieży i dorosłych, właściwie do każdego, kto w obecnych czasach chce podzielić się swoją twórczością lub produktami z szerszą grupą odbiorców.

W dzisiejszych czasach internet odgrywa bardzo ważną rolę, daje nam dużo więcej możliwości do rozwoju. Wierzymy, że dostarczając ludziom wiedzę z zakresu marketingu internetowego pomożemy wielu zdolnym osobom w przebiciu się. Ponadto, tworząc możliwości rozwojowe dla młodych ludzi, budujemy fundament do powstania nowych projektów inicjatyw, miejsc pracy etc.

 Szkolenie prowadzi Karina Kącka aka Kari

  • Współzałożycielka agencji marketingowej mindappleTM
  • organizatorka pierwszego w Polsce obozu marketingowego dla młodzieży - Marketing Camp
  • graphic designer, strateg marketingowy, tancerka, choreografka i współzałożycielka podcastu „Wyrwane z Contestu”.
  • Na scenie tanecznej od 2006 roku. W branży marketingowej od 2015 roku. Od 2018 roku prowadzi agencję kreatywną mindappleTM w Gdyni.
  • Na codzień eksploruje szerokie obszary marketingowe - od tworzenia strategii, namingu, identyfikacji wizualnej, po wdrożenie marki na rynek oraz budowanie świadomości, siły i rozpoznawalności marek. Zajmuje się także projektowaniem i przeprowadzaniem kampanii reklamowych w bloku Social Media ADS (Facebook i Instagram). Poza biurem możecie ją spotkać na sali tanecznej, gdzie ciśnie Hip-Hop freestyle lub zajmuje się kreowaniem Showcase’u dla ekip tanecznych.

 

Zgłoszenie na warsztaty przez stronę internetową www.hoodmood.pl zakładka ZAPISY. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. W wydarzeniu mogą wziąć udział osoby od 13 roku życia w górę

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:

Talita Jarzęcka, tel. 577-198-599, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miejsce: Club 105

Telefon: 94 3475701

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW: www.ck105.koszalin.pl


Organizator: Centrum Kultury 105