„Tkaniną malowane" - prace uczniów powstałe w pracowni tkaniny.
Wystawa

Początek wydarzenia
16:00
Wtorek / 23 listopadaL/span> 2021

Lokalizacja wydarzenia


Organizator wyłączył mechanizm przypomnień dla tego wydarzenia


Prezydent Miasta Koszalina oraz dyrektor Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie zapraszają na otwarcie wystawy "Tkaniną malowane - prace uczniów powstałe w pracowni tkaniny artystycznej", które odbędzie się 23 listopada 2021 r. o godz. 16.00 w Galerii Ratusz na I piętrze Urzędu Miejskiego w Koszalinie.

Zaprezentowane prace to tkaniny o różnorodnej tematyce i technice, łączące ze sobą tradycję z poszukiwaniem i eksperymentem. Wystawa prezentuje prace uczniów z Zespołu Szkół Plastycznych im. W. Hasiora w Koszalinie, które powstały w ubiegłym roku szkolnym oraz dwie tkaniny nieco starsze, zasięgnięte z archiwum szkolnego. Wybrane prace to głównie realizacje dyplomowe, które często są eksperymentami  technologiczno - plastycznymi, unikatowymi działaniami. Ukazują bogactwo środków wyrazu wymagające ogromu pracy, doświadczenia i kreatywności.  Uczniowie biorący udział w wystawie:

Magda Bechler

Nadia Bordewicz

Gracjan Dresler

Paweł Gołaszewski

Julia Puławska

Kinga Strzelecka

Anna Szwedowicz

Kaja Wasilewska

Organizator zewnętrzny: Zespół Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie

Telefon: +48943488711

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW: koszalin.pl


Organizator: Urząd Miejski w Koszalinie