Przedświąteczny kiermasz „Sztuka bez granic”
szt.jpg

Początek wydarzenia
10:00 - 20:00
Sobota / 27 listopadaL/span> 2021

Lokalizacja wydarzenia
Powidoki - Kawiarnia
ul. Piłsudskiego 4, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

Zapraszamy na przedświąteczny kiermasz „Sztuka bez granic”. W przestrzeni kawiarni Powidoki lokalni twórcy zaprezentują różnorodne prace, a zebrany dochód zostanie przeznaczony na Fundację Ocalenie, która aktywnie działa na granicy polsko-białoruskiej oraz pomaga imigrantkom i imigrantom budować nowe życie w Polsce. Dzięki naszemu wydarzeniu każdy z mieszkańców Koszalina i okolic będzie miał możliwość zaangażowania się w pomoc oraz udzielenia choć symbolicznego wsparcia osobom uwięzionym na granicy.

 Kiermasz będzie trwał w godzinach otwarcia kawiarni (od 10:00 do 20:00). Do kupienia będą dostępne rozmaite produkty z zakresu sztuki i designu: od rękodzieła, pocztówek po publikacje i plakaty.

 UWAGA! Dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby zaangażować się w wydarzenie – do 25 listopada zbieramy dodatkowe zgłoszenia do wystawienia swoich prac. Jeśli chcesz zgłosić swoje prace lub masz dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Organizator: Powidoki - Kawiarnia