„Goło i wesoło" // spektakl komediowy
Kategorie wydarzenia:
A4_Goło i wesoło.jpg

Początek wydarzenia
16:00
Sobota / 14 maja 2022

Lokalizacja wydarzenia
Bałtycki Teatr Dramatyczny
ul. Plac Teatralny 1, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

Komedia autorstwa Stephena Sinclaire’a i Anthony'ego McCartena zawojowała już cały świat. Nie schodzi z afisza od prapremiery w Mercury Theatre w Auckland w Nowej Zelandii, która miała miejsce w 1987 r. Spektakl wystawiany był m.in. w USA, Kanadzie, Anglii czy Francji. Wszędzie przyjmowany jest z entuzjazmem – zarówno przez publiczność, jak i krytyków teatralnych.

Goło i wesoło to historia kilku bezrobotnych z Tomaszowa Mazowieckiego, którzy wpadają na pomysł, by założyć grupę striptizerów. Pod nazwą Napalone Nosorożce planują zrealizować marzenie o wielkiej karierze, która przerwałaby pasmo życiowych porażek. Będziemy więc towarzyszyć im w tym zuchwałym przedsięwzięciu, obserwując, jak pobierają pierwsze, nieudolne lekcje tańca, starają się o występ w klubie Eden (jedynym w mieście) czy wreszcie – po wielu godzinach ćwiczeń – dają swój premierowy, niezapomniany występ. Za reżyserię spektaklu odpowiada Tomasz Sapryk, a na scenie będziemy mogli zobaczyć m.in. Katarzynę Ptasińską, Sebastiana Cybulskiego, Michała Lesienia-Głowackiego i Piotra Zelta.

14 maja, godz. 16.00 i 19.30/ spektakl komediowy/ Bałtycki Teatr Dramatyczny/ bilety 90, 120, 150 zł (adria-art.pl) Organizator Adria Art

 

Organizator zewnętrzny: Adria Art

WWW: adria-art.pl


Organizator: Zewnętrzny organizator