Scena Eksperymentów Kabaretu Koń Polski
Kategorie wydarzenia:
kabaret-KP_a3.png

Początek wydarzenia
19:00
Piątek / 3 lutego 2023

Lokalizacja wydarzenia
Centrum Kultury 105
ul. Zwycięstwa 105, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

Zapraszamy Was na Scenę Eksperymentów Kabaretu Koń Polski.

Występują: Leszek Malinowski, Waldemar Sierański, Maria Borzyszkowska.
Scena Eksperymentów Kabaretowych  jest w założeniu miejscem premier nowych skeczy i piosenek z repertuaru Kabaret Koń Polski, choć nie tylko…To także przestrzeń, w której artyści Kabaretu zaprezentują już prezentowane numery, ale w zupełnie nowym ujęciu. Będą też na bieżąco komentować najnowsze wydarzenia w kraju. Najnowszy program nosi tytuł „Szklana Kula”.Kabareciarze obiecują solidnie wymasować mięśnie brzucha wymagającej koszalińskiej publiczności, gdzie tradycje kabaretowe są wyjątkowe. Pojawi się też Marian i Hela w wyjątkowej odsłonie. Warto zatem śledzić zaskakujące kłusy i galopy Konia Polskiego w kameralnej salce Clubu 105 gdzie kabaret czuje się świetnie.

Kabaret Koń Polski rozpoczynał karierę w 1985 roku zdobywając Grand Prix I Przeglądu Kabaretów PAKA w Krakowie. Potem była „Złota Szpilka” Lidzbarskich Biesiad Satyry i Humoru i wiele innych. Wyrosły z ruchu studenckiego kabaret kojarzony jest z ostrą satyrą polityczną, choć nie stroni od scenek obyczajowych ze słynną sagą rodzinną „Marian i Hela”. Wystąpił w kilkudziesięciu programach telewizyjnych. Jest gospodarzem największej imprezy kabaretowej w kraju –  Festiwalu Kabaretu w Koszalinie. Ma na koncie dwa seriale telewizyjne „Badziewiakowie” i „Skarb Sekretarza” oraz jego wersji pełnometrażowej „Jest Sprawa” wg scenariusza Leszka Malinowskiego, który jest autorem większości tekstów zespołu. Na scenie oprócz Leszka Malinowskiego (Hela) występują Waldemar Sierański (Marian) oraz Maria Borzyszkowska (aktorka występująca wcześniej w Teatrze Muzycznym w Gdyni).

Bilety: 40 zł/szt. dostępne na stronach: www.bilety.ck105.koszalin.pl i www.KupBilecik.pl

Miejsce: Club 105

Telefon: 94 3475701

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW: www.ck105.koszalin.pl


Organizator: Centrum Kultury 105