Naturalnie... Noc w Biliotece
noc.jpg

Początek wydarzenia
17:00 - 22:00
Piątek / 28 kwietnia 2023

Lokalizacja wydarzenia
Koszalińska Biblioteka Publiczna
pl. Polonii 1, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

Zapraszamy na kolejną „Noc w Bibliotece”, tym razem skupioną wokół środowiska naturalnego, ekologii, ochrony klimatu i dzikiej przyrody. Kwiecień to miesiąc, w którym świętujemy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, ale także Dzień Ziemi. Chcemy więc, aby każdy z mieszkańców Koszalina, podnosząc wzrok znad czytanej właśnie lektury, zwrócił uwagę na otaczający nas świat i wszystkie istoty, z którymi dzielimy naszą planetę. Jeśli nie próbowaliście wcześniej żyć w zgodzie z naturą, to jest to doskonała okazja na wprowadzenie zmian! Podczas „Nocy” wspólnie rozwijać będziemy ekologiczną świadomość i szacunek do przyrody. Zapnijcie pasy i przygotujcie się na obfitujące w niezapomniane atrakcje wydarzenie!

W programie m.in.: spotkanie autorskie z Jackiem Karczewskim ze Stowrzyszenia „Jestem na pTAK", autorem książek, przyrodnikiem, aktywistą i upartym popularyzatorem Przyrody; koncert Kathii – pochodzącej z Poznania songwiterk, warsztaty plastyczne z wykorzystaniem materiałów w recyklingu, warsztaty gry na didgeridoo oraz koncert, wystawy, zwiedzanie biblioteki z przewodnikiem i nie tylko! 

Szczegółowy program: https://www.biblioteka.koszalin.pl/biblioteka/wydarzenia/naturalnie-noc-w-bibliotece

Wstęp wolny!!!

_____

UWAGA! Podczas Nocy w Bibliotece Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Koszalinie będzie prowadziło zbiórkę książek dla dzieci przebywających na Oddziale Dziecięcym Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie. Mamy nadzieję, że ciekawa książka umili dzieciom czas i nauczy je miłości do literatury. Prosimy o książki nowe lub w bardzo dobrym stanie, po prostu takie, jakie sami chcielibyście otrzymać w prezencie. Książki zostaną przekazane dzieciom w Tygodniu Bibliotek, który obchodzimy od 8 do 14 maja 2023.

Jednym ze sponsorów wydarzenia jest Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie.


Organizator: Koszalińska Biblioteka Publiczna