Koszaliński Festiwal Organizacji Pozarządowych
Pracownia Pozarządowa Festiwal Organizacji Pozarządowych.png

Początek wydarzenia
12:00 - 16:00
Niedziela / 4 czerwca 2023

Lokalizacja wydarzenia


Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

Na gości czeka kilkadziesiąt lokalnych fundacji i stowarzyszeń, które przygotowały moc bezpłatnych i wartościowych atrakcji! 

Zajęcia plastyczne, warsztaty kulinarne, malowanie muralu na żywo, nauka pierwszej pomocy, występy sceniczne, pokazy sztuk walki, ekostrefa, wymiana książek, lekcje graffiti, zabytkowe pojazdy, rejestracja dawców szpiku, wioska harcerska, fotobudka, strefa dzieci, wspólny taniec, motocykle, informacje o wolontariacie, strefa piknikowa z grillem, zajęcia kreatywne, konkursy, gry, zabawy, wystawy – to tylko część z przygotowanego programu. Na wielu stoiskach czekać będzie też poczęstunek, w tym pyszne ciasta, kawa, lody i wata cukrowa.

Zapraszamy do spędzenia wspólnej niedzieli w wyjątkowo pozytywnej atmosferze w otoczeniu ludzi, którzy na co dzień działają na rzecz innych i rozwijają swoje pasje.

Wydarzenie odbędzie się przy ul. Podgórnej 16 w okolicach budynku, w którym powstaje centrum organizacji pozarządowych. Na jeden dzień zamienimy ul. Podgórną w ul. Pozarządową! 

Miejsce: ul. Podgórna 16


Organizator: Pracownia Pozarządowa