"Plan czy fan? Rowerem przez Skandynawię" // spotkanie
bez-nazwy-0563.jpg

Początek wydarzenia
17:00
Środa / 21 czerwca 2023

Lokalizacja wydarzenia
Koszalińska Biblioteka Publiczna
pl. Polonii 1, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

Koszalińska Biblioteka Publiczna, jako Miejsce Przyjazne Rowerzystom, zaprasza na spotkanie "Plan czy fan? Rowerem przez Skandynawię", podczas którego Mariusz Niedek i Grzegorz Bednarczyk podzielą się z nami doświadczeniami z podróży rowerowych po północnych krajach Europy.

Mariusz Niedek - koszalinianin z urodzenia. W nogach wiele wypraw rowerowych i tysiące przejechanych km : Nordkapp, wyprawa rowerem do Barcelony, Szwajcaria, Bornholm, Gruzja, Szwecja, Polska wzdłuż granic, wiele mniejszych regionalnych projektów. Właściciel "Rowerowego Włóczykija", który wychodzi z założenia, że rowerem  można jeździć przez cały rok, także zimą. 

Grzegorz Bednarczyk – koszalinianin z wyboru. Dostrzega w podróży to, co innym czasem potrafi umknąć. Rower, podróże, fotografia, praca, wszystko co robi w życiu, podszyte jest pasją.  Bez pasji nie byłoby przyjemności. Jak na rower, to najchętniej przez góry lub na długie dystanse. Kilka ciekawych wypraw na koncie: Polska, Czechy, Niemcy, Bornholm.  Autor kilku ciekawych rodzinnych wyjazdów rowerowych. Te największe projekty jeszcze czekają na realizacje.

 

Miejsce: sala kinowa


Organizator: Koszalińska Biblioteka Publiczna