Good Vibe Festival / Kuluary Muzyki // spotkanie
GVF'23 Kuluary muzyki Post FB.png

Początek wydarzenia
18:00
Wtorek / 8 sierpnia 2023

Lokalizacja wydarzenia


Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

W ramach Good Vibe Festival rozpoczynamy nowy cykl pod nazwą Kuluary Muzyki. Będziemy spotykać się i rozmawiać z tymi, których nie widać na scenie, a dzięki którym może kręcić się cały biznes muzyczny. Będą więc zapraszani managerowie, nagłośnieniowcy, organizatorzy, sponsorzy itp. Zaczynamy od tych, którzy prowadzą niewielkie, niezależne wytwórnie muzyczne. Wypuszczają niewielkie nakłady kaset, cd i winyli. Działają często jednoosobowo mając siedzibę w niewielkich miejscowościach. O ich dokonaniach często jest głośno w kraju i za granicą. Wydają znakomitych artystów z dala od tzw. mainstreamu. O ich motywacjach, sposobach na promocję, bilansie biznesowym, codziennych problemach porozmawiamy w Dzikim Dżinsie.

 Zaproszenie przyjęli: 

Prosto z Anglii zamelduje się Bartosz Dąbrowski, który prowadzi na Wyspach label GIG. Wydaje cd, kasety a także winyle. Są to głównie polscy artyści ale też i brytyjscy.
Maciek Sienkiewicz przyjedzie z Łobza. W tej niewielkiej miejscowości działa Father And Son Records And Tapes, wytwórnia, która ma niepodważalna markę w kraju i za granicą. Wydaje bardzo nowatorskie i świetne rzeczy.
Z Kołobrzegu wpadnie Maciek Jaciuk, który między innymi stał za labelem Plaża Zachodnia a obecnie działa przy Green Fairy Records. Wydaje głównie na kasetach. maciek jest także autorytetem na skalą światową w budowaniu syntezatorów.  
Koszalin reprezentować będzie Mariusz Rodziewicz z GraMuzyka Nagrania. Mariusz od lat odkurza lokalne piosenki metalowe, rapowe i tworzy z nich kompilacje na cd. Podaje też rękę młodym, koszalińskim składom dając im zadebiutować u siebie.

 Na miejscu będzie kiermasz z wydawnictwami naszych gości.

Po dyskusji swój dj set zaprezentuje Maciek Sienkieiwcz!

Wstęp wolny

 

Miejsce: Dziki Dżins, ul. Zwycięstwa 83


Organizator: Good Vibe Festival