15. EFF „Integracja Ty i Ja": koncert November Project
Test NOV projekt  181_Easy-Resize.com.jpg

Początek wydarzenia
17:00
Wtorek / 4 września 2018

Lokalizacja wydarzenia
Koszalińska Biblioteka Publiczna
pl. Polonii 1, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

Po gali otwarcia 15 Europejskiego Festiwalu Filmowego "Integracja Ty i Ja" zapraszamy na koncert formacji November Project. Koncet odbędzie się w miasteczku festiwalowym przed Koszalińską Biblioteką Publiczną.

November Project to 12 barwnych postaci dla których wiek, zainteresowania muzyczne oraz niepełnosprawność nie stanowią żadnych przeszkód we wspólnym tworzeniu muzyki. Ich twórczość zachwyca wyjątkowym brzmieniem, a w połączeniu z charakterystycznymi tekstami Paprodziada tworzy niebanalną mieszankę pozytywnych wibracji. Nie boją się eksperymentować. Muzyka reggae, która niewątpliwie jest punktem wyjścia ich twórczości, w ich wykonaniu prezentowana jest w wielu interesujących obliczach. Każdy kolejny utwór zaskakuje swoim wyjątkowym charakterem. Zespół tworzy od wielu lat i nieustannie szuka nowych brzmień i możliwości. W swojej twórczości nie stawiają sobie żadnych granic. Ich styl ewoluuje i dojrzewa co wyczuwalne jest w kolejnych produkcjach. November Project konsekwentnie budując swoją markę na polskiej scenie muzycznej zaskarbia sobie przychylność coraz większego grona fanów. Pozytywny przekaz twórczości zespołu jest zauważany i doceniany czego świadectwem są liczne koncerty w całej Polsce. Odwiedzili już wiele festiwali, m.in. Przystanek Woodstock, Kazimiernikejszyn, Sopot Fringe, „Zew Natury” w Brudnicy, Ostróda Reggae czy Cieszanów Rock Festiwal oraz liczne kluby w całym kraju.

Zespół tworzą: Włodzimierz „Paprodziad” Dembowski, Piotr „Wiernik” Wiernikowski, Robert „Papa” Jegliński, Michał „Eddy” Romanowski, Daniel „Dany” Grzeszykowski, Marcin „Starshak” Troszak, Marcin „Dzierżyc” Dzierżynski, Mariusz „Mario” Kraska, Mustafa Husaini, Cezary „Sura” Galązka, Paweł „Karol” Karolak.

Wstęp wolny!

WWW: www.integracjatyija.pl


Organizator: Europejski Festiwal Filmowy „Integracja Ty i Ja”