Co, gdzie i kiedy w Koszalinie. Z nami kultura jest mile widziana!

 
Spotkanie autorskie z Małgorzatą Kardzis
Kategorie wydarzenia:
Na zdjęciu: Okładka książki Małgorzaty Kardzis pt. „A gdyby tak rzucić wszystko?”.

Początek wydarzenia
17:00
Czwartek / 12 września 2019

Lokalizacja wydarzenia
Koszalińska Biblioteka Publiczna
pl. Polonii 1, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

Koszalińska Biblioteka Publiczna i Era Nowych Kobiet Koszalin zapraszają na spotkanie z Małgorzatą Kardzis połączone z promocją książki „A gdyby tak rzucić wszystko?”.

„A gdyby tak rzucić wszystko?” – to prawdziwa historia o pozornie pewnej siebie kobiecie po czterdziestce, która mimo osiągnięcia tego, co uważa się za sukces, czuje, że życie przecieka jej przez palce. To opowieść o kobiecie, która niemal w jednym czasie rozwodzi się, traci pracę, a dorastająca córka wyfruwa z gniazda. Myśli, że wszystko co najlepsze ma już za sobą. I wtedy pojawia się miłość do mężczyzny, z którym ma odwagę ruszyć do Meksyku. Dzięki któremu, odnajduje miłość do życia, ale przede wszystkim do siebie. To historia, która pokazuje, że nigdy nie jest za późno!”

Małgorzata Kardzis – 44-letnia autorka książki oraz bloga, entuzjastka podróży oraz amatorka... szydełkowania. W szczęśliwym związku; matka dorosłej córki. Kobieta, która odnalazła swój sposób na dobre życie. Pochodzi z Gdańska, od dwóch lat mieszka w gorącym Meksyku. Po 16 latach zarządzania zespołami i przekazywania wiedzy na szkoleniach, odeszła z korporacji. Dziś całe swoje doświadczenie i wiedzę odwołujące się do codziennych przeżyć, przekazuje czytelnikom w postach i książce „A gdyby tak rzucić wszystko?”.

Zapraszamy serdecznie.

Organizator zewnętrzny: Era Nowych Kobiet Koszalin

Miejsce: Sala kinowo-konferencyjna Koszalińskiej Biblioteki Publicznej, pl. Polonii 1

Telefon: 94 348 15 62


Organizator: Koszalińska Biblioteka Publiczna