Co, gdzie i kiedy w Koszalinie. Z nami kultura jest mile widziana!

Informujemy, że bezterminowo zostały zamknięte wszystkie instytucje kultury, zatem zaplanowane w tym czasie wydarzenia artystyczne zostały w nich odwołane.

 
Koncert: REKS // Starrlight // West Side x Proceente
Kategorie wydarzenia:
reks_plakat_net.png

Początek wydarzenia
19:00
Poniedziałek / 20 kwietnia 2020

Lokalizacja wydarzenia
Centrum Kultury 105
ul. Zwycięstwa 105, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie


REKS – Rhythmatic Eternal King Supreme – Świat usłyszał o nim po pierwszym singlu z DJ Premierem - "25th Hour" i "Say Goodnight" . Bardzo mocna postać na Bostońskiej scenie, jego featy słychać na niemalże każdym dobrym wydawnictwie z tego miasta, a debiut zaowocował nominacją w kategoriach najlepszy rap album i artysta przez Boston Music Awards. Znany jest też z częstej współpracy ze Statik Selektah, który to właśnie z reksem wyruszył na swój pierwszy tour w 2001. W Polsce może być kojarzony ze współpracą z JWP, Szczecińskim ugrupowaniem D-Sessions, Kubą Knapem i Psychopads.

Reks - legenda Bostońskiej Rap sceny powraca do Polski promować swój najnowszy album "T.H.I.N.G.S". Pojawi się na scenie wraz ze swoją podopieczną raperką z Holandii STARRLIGHT jej styl jest zainspirowany i brzmi jak rodem z wytwórni Tech N9ne'a, przed którym grała support na Jego ostatniej Polskiej trasie. STARRLIGHT - Oprócz Strange Music Tech N9ne'a inspirowała się się też żeńskimi klasykami jak Missy Elliot, Da Brat, Lil’kim, MC Lyte, Foxy Brown czy Bahamadia. Udało jej się odnaleźć swój własny specyficzny styl który pokazała na nie jednej dużej scenie np bliskiego Nam Hip-Hop Kempu.

Miejsce: Club105

Telefon: 943475701

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW: www.ck105.koszalin.pl


Organizator: Centrum Kultury 105