Co, gdzie i kiedy w Koszalinie. Z nami kultura jest mile widziana!

 
5. Dziecięcy Festiwal Sztuki Filmowej Filmoniada
Kategorie wydarzenia:
filmoniada.png

Początek wydarzenia
9:00
Wtorek / 1 czerwca 2021

Lokalizacja wydarzenia
Centrum Kultury 105
ul. Zwycięstwa 105, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

To już piąta edycja Dziecięcego Festiwalu Sztuki Filmowej „Filmoniada” organizowanego przez Centrum Kultury 105, imprezy która podbiła serca najmłodszych kinomanów. Tym razem festiwalem zawładną postacie komiksowe.

W dwudniowym programie filmowym znajdzie się kilkanaście propozycji. W tym klasyki animacji, jak Asterix i Kleopatra z 1968 roku i 12 prac Asterixa z 1976 roku. Głównie będą to jednak filmy z ostatnich lat, zarówno animowane, jak i fabularne, polskie i zagraniczne. Wszystkie znakomitej jakości, dobrane do różnych grup wiekowych (od 4 do 9 lat), tak by każde dziecko znalazło coś dla siebie. Dzieci obejrzą m.in. filmy: Cały świat Romy, Szybcy i śnieżni, Czarny Młyn czy Marona – psia opowieść, a także Dziwne przygody Koziołka Matoł-ka w nowej adaptacji (Kanada, 2018).

Poza programem filmo-wym organizatorzy przygoto-wali dla małych widzów wiele niespodzianek. Będą to pa-kiety festiwalowe wypełnione gadżetami, upominki, kon-kursy, a także wystawa prac plastycznych, które brały udział w przedfestiwalowym konkursie.Bezpłatne wejściówki fe-stiwalowe będą do pobrania w kasach kina Kryterium.

Miejsce: sala widowiskowa

Telefon: 94 03475701

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW: www.ck105.koszalin.pl


Organizator: Centrum Kultury 105