Co, gdzie i kiedy w Koszalinie. Z nami kultura jest mile widziana!

 
Titanic Sea Moon + Stara Ziemia / koncert
Kategorie wydarzenia:
Titanic Sea Moon _21 czerwca o godz. 20.png

Początek wydarzenia
20:00
Piątek / 21 czerwca 2024

Lokalizacja wydarzenia
Centrum Kultury 105
ul. Zwycięstwa 105, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie


Titanic Sea Moon rozpoczął nieregularną jeszcze działalność w 2017 roku. Pierwsze koncerty zagrał w grudniu 2018 roku. Jako „Titanic Sea Moon” do tej pory pojawił się na scenach w Słupsku, Gdyni, Elblągu, Warszawie, Szczecinie, Lublinie, Kołobrzegu, Opolu, Łodzi, Olsztynie, Bytowie, Gorzowie, Wrocławiu, Mrągowie. Zagrał na Nasiono – Camp. Wygrał konkurs zgłoszeń i wystąpił na Space Festiwalu w Gdańsku w grudniu 2019 roku. W wakacje 2019 nagrał materiał na pierwszą płytę Exit nr 2020. Na winylu i CD została wydana przez wydawnictwo Fonoradar. Członkowie zespołu wcześniej występowali w wielu zespołach m.in.: ewa braun, Guernica Y Luno, Wszystkie Wschody Słońca, Przyzwoitość, Shitface, Tornado Space Ship, Najprzyjemniejsi. Muzyka to psychodeliczny trans, kraut postrock. Skład: Rafał Szymański – gitara basowa, Piotr Sulik – gitara, vocal, sample, loop, Dariusz Dudziński – perkusja, śpiew. W 2021 roku wyszedł oficjalny bootleg zawierający koncert z Nasiono-Camp z 2020 roku.

Stara Ziemia to trio tworzone przez Emila Krocza (bas), Maćka Sztymę (gitara) i Sebastiana Krupińskiego (perkusja). Zespół powstał na zgliszczach zespołu UC Project, który własnym sumptem wydał dwie płyty „Eksploracja planety Koszalin” i „RCK PPR SCSRS”.

Teraz pod nową nazwą instrumentalne trio porusza się w szeroko pojętych klimatach post-kraut-space-psychodelic-stoner-rock.

Bilety: 30/40 zł

Miejsce: Club105

Telefon: 94 347 57 01

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW: www.ck105.koszalin.pl


Organizator: Centrum Kultury 105