
Muzyka Krzysztofa Komedy stała się już stałym elementem polskiego, jazzowego krajobrazu, mają ją w swoim repertuarze muzycy starzy i młodzi, ciągle odnajdując w niej materiał do przemyśleń, inspiracji i poszukiwań.
Jedną z najwyraźniej odznaczających się wypowiedzi na temat Komedy jest płyta Leszka Możdżera wydana w roku 2011 dla niemieckiej oficyny ACT Music. Ta płyta jest ciągle żywa, ciągle budzi emocje i okazała się być jednym z najważniejszych krążków w dyskografii pianisty.
Leszek Możdżer mówi, że „Komeda pozostawił w nutach dużo przestrzeni dla wykonawcy” i być może właśnie dlatego chętnie wraca do tego repertuaru. Po latach kolejnych doświadczeń i poszukiwań każde nowe wykonanie utworów Komedy daje bowiem możliwość wyrażenia innych, nowych treści.
Organizator zewnętrzny: WINK management
Miejsce: sala koncertowa Filharmonii Koszalińskiej
Telefon: 94 342 20 22
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.