Koncert - Generacja 39,5 i 10 lat debiutanckiej płyty Pampeluny
Kategorie wydarzenia:
PAMPELUNA1.jpg

Początek wydarzenia
19:00
Piątek / 26 marca 2021

Lokalizacja wydarzenia
Centrum Kultury 105
ul. Zwycięstwa 105, Koszalin

Wpisz swój adres e-mail, żeby dobę przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymać przypomnienie
Rejestracja na to wydarzenia zestała zakończona

Festiwalowi stuknęła 40-tka, a pierwsza płyta Pampeluny skończyła 10 lat. Wspomniany zespół zaprasza Was na urodziny krążka do Clubu 105 w CK 105 27.11.2020 r. na godz. 19:00.Podczas koncertu zagramy nowy materiał i sporo numerów, których dotąd nigdy nie graliśmy. Dodatkowo z okazji 10-lecia płyty „La Curva” wystąpi pierwszy skład zespołu! - zdradza Julia Motyl, gitarzysta i wokalista składu.
Wraz z Pampeluną na scenie pojawią się: koszalińsko – człuchowsko – chojnicko – kołobrzeski Soulbox i lokalny Kaboom!

Bilety (20 zł w przedsprzedaży i 30 zł w dniu koncertu) do nabycia w kasie i recepcji CK 105, poprzez stronę ck105.koszalin.pl i KupBilecik.pl

UWAGA! Z powodów bezpieczeństwa i sanitarnych limit dostępnych w sprzedaży biletów wynosi 100 sztuk!
W przypadku zaostrzenia rygorów sanitarnych związanych z pandemią, które to rygory pojawić się mogą bliżej daty koncertu, możliwe jest przeniesienie terminu koncertu na inny, bardziej dogodny, nie obwarowany rygorystycznymi obostrzeniami.

Pampeluna – to polski zespół pochodzący z Koszalina grający muzykę z pogranicza rock/metal. Energia sceniczna, charyzma muzyków, potrójny wokal i śpiewanie w językach latynoskich to cechy charakterystyczne tego składu. Ich koncerty przepełnione są pozytywną energią, radością i spontanicznością, a wszystko to osadzone jest na dobrym fundamentalnym brzmieniu ciężkich gitar.

KABOOM! - nazwa zaczerpnięta z komiksów. Symbolizuje energię, nagłe narodziny myśli. Metaforycznie wybuch może być zarówno niszczycielski jak również jest początkiem życia. Tym wszystkim koszaliński zespół zaraża publiczność od 2005 roku.

Soulbox powstał w połowie 2006 roku w Koszalinie, jego skład kształtował się dość długo, bo aż do początku 2008 roku. W lutym 2008 cała piątka: Piotr ”Ovca” Owczarzak - gitara, Bartłomiej ”Baryła” Konieczny - wokal, Mahoń - gitara, Thomas Grotto - bębny, Artur Kowalski – bas – spotkała się na próbie i szybko wspólnie, jednogłośnie ustalili, jaka ma być forma ich przekazu. Muzyka Soulbox to tytułowe ”pudełko z duszą”. Słychać wpływy starego rocka, nowego brzmienia, a teksty opowiadają o sprawach ważnych, a często zapomnianych – sława, zemsta, frustracja, uzależnienie, bezsilność.

 

Miejsce: Club 105

Telefon: 94 3484701

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Organizator: Centrum Kultury 105